Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi işleminin maliyeti, ekim yapılacak olan bölgenin boyutuna, kullanılacak olan yönteme ve kliniğin coğrafi konumuna (Doğu ve Batı Ülkeleri) bağlı olarak değişmektedir.

Saç ekimi işleminin maliyeti, ekim yapılacak olan bölgenin boyutuna, kullanılacak olan yönteme ve kliniğin coğrafi konumuna (Doğu ve Batı Ülkeleri) bağlı olarak değişmektedir. Bu ülkeler arasında en pahalısı amerikadır.

Saç ekimi işleminde en pahalı yöntem FUE’dir. Daha maliyetli yöntem ve daha iyi sonuç veren bir yöntemdir. Dediğimiz gibi saç ekimi fiyatları coğrafi konum, ekimi yapacak cerrah ve ekim yapılacak greft miktarı gibi durumlar etkilemektedir. Baktığımızda bir yerde 3.000 TL’ye yapan klinik vardır. Bazı yerler de bu işlemi 15.000 TL’ye yapmaktadır. Tabi en önemli hususta kimin yaptığıdır.

Saç ekimi yaptırmadan önce kime yaptırmanız gerektiğini çok iyi bir şekilde araştırmalısınız. Daha ucuz olsun diye daha kötü sonuçlarla karşı karşıya da kalabilirsiniz. Sonrasında daha büyük sıkıntılar yaşarsınız.

Çok daha ucuz saç ekimi yapan klinikler var. Ancak lütfen dikkatli olun, kliniği inceleyin ve işlemi yapacak olan hekimi ayrıntılı olarak araştırın. Türkiye’nin en iyi saç ekim merkezi hangisi diye soran bir çok insan vardır. İnsanlar bu konuda da araştırmaya devam etmelidir.

Saç ekimi fiyatları birkaç faktöre bağlı olarak belirlenir:

  • Kullanılan yöntem,
  • Ne kadar greft ekimi yapılacağı,

Bu durumlar saç ekimi maliyetini ciddi manada etkileyecektir.

Elbette fiyatlar kişinin durumuna göre farklılık göstermektedir. Sizlerde fiyat almak için bir kliniğe giderek fiyat alabilirsiniz. Hem de ücretsiz olarak analiz yaptırabilirsiniz. Bunu her klinik ücretsiz olarak yapmaktadır.